វិញ្ញាបនបត្រថ្លែងអំណរគុណ
គ្រឹះស្ថានមីក្រូហិរញ្ញវត្ថុ ជី ប៊ី ម.កបានរៀបចំពិធីបិទវគ្គបណ្តុះបណ្តាលប្រចាំឆ្នាំ និងបញ្ចប់វិញ្ញាបនប័ត្រវគ្គបណ្តុះបណ្តាលដល់បុគ្គលិកដែលបានប្រព្រឹត្តទៅនៅថ្ងៃទី ២៨ ខែសីហាឆ្នាំ ២០២០ ។
គ្រឹះស្ថានបានរៀបចំវគ្គសិក្សា ដើម្បីអភិវឌ្ឍជំនាញទន់និងមុខងារដល់បុគ្គលិក និងថ្នាក់គ្រប់គ្រងដើម្បីបង្កើតឱ្យមានប្រសិទ្ធិភាព និងសមត្ថភាពដែលអាចបំពេញបានតាមគោលដៅរំពឹងទុករបស់យើង។
អនុស្សរណៈរវាង
គ្រឹះស្ថានមីក្រូហិរញ្ញវត្ថុ
ជី ប៊ី ម.ក និង ហ្វាយស្តាររេស៊ីដេន អេសអ ឯ.ក
គ្រឹះស្ថានមីក្រូហិរញ្ញវត្ថុ ជី ប៊ី ម.ក បានចុះអនុស្សរណៈនៃកិច្ចព្រមព្រៀងយោគយល់គ្នា(MOU)ជាមួយក្រុមហ៊ុន ហ្វាយ ស្តារ រេស៊ីដេន អេសអ ឯ.ក សម្រាប់គម្រោងហិរញ្ញប្បទានឥណទានគេហដ្ឋានដល់អតិថិជនដែល ទិញផ្ទះនិងអគារដូចជា ផ្ទះល្វែង ផ្ទះហាង អគារម៉ាត និងវីឡារបស់បុរីហ្វាយស្តារ។ គំរោងទី១និងទី២ នៅខេត្តកណ្តាល ព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា។
គោលបំណងនៃកិច្ចព្រមព្រៀងគឺដើម្បីលើកកម្ពស់ភាពជាម្ចាស់លំនៅដ្ឋានរបស់អតិថិជននិងអាជីវកម្មសំណង់ និងដើម្បីពង្រីកផលប័ត្រប្រាក់កម្ចីគេហដ្ឋានរបស់យើងដល់អ្នកប្រើប្រាស់ផ្ទាល់ជាមួយនិងសេវាកម្មដែលអាចទុកចិត្តបាន មានគុណភាពខ្ពស់ និងតម្លៃប្រកួតប្រជែងនៅក្នុងទីផ្សារកម្ពុជា។
អនុស្សរណៈរវាងគ្រឹះស្ថានមីក្រូហិរញ្ញវត្ថុ
ជី ប៊ី ម.ក និង ធនាគាឯកទេសរវីងខេមបូឌាលីមីតធីត
គ្រឹះស្ថានមីក្រូហិរញ្ញវត្ថុ ជី
ប៊ី ម.ក និង ធនាគារឯកទេសវីង
បានចុះហត្ថលេខាលើកិច្ចព្រមព្រៀងលេខ ១១៩១០១-០៤ ចុះថ្ងៃទី ១ ខែវិច្ឆិកាឆ្នាំ ២០២០
សម្រាប់កិច្ចព្រមព្រៀងកម្រិតសេវាកម្មជាដៃគូដ៏ទូលំទូលាយ។
គោលបំណងនៃកិច្ចព្រមព្រៀងកម្រិតសេវាកម្មជាដៃគូដ៏ទូលំទូលាយ (PSLA) គឺដើម្បីបង្ហាញពីទំនាក់ទំនងនិងការរំពឹងទុកដើម្បីផ្តល់ជូននូវគុណភាព សុវត្ថិភាព ក៏ដូចជាសេវាកម្មឌីជីថល ដល់អតិថិជនក្នុងការសងប្រាក់កម្ចីនិងដំណោះស្រាយហិរញ្ញវត្ថុផ្សេងៗទៀត ជាមួយគ្រឹះស្ថានមីក្រូហិរញ្ញវត្ថុ ជី ប៊ី ម.ក តាមរយៈដំណោះស្រាយវីង។
ថ្ងៃនេះ អតិថិជនអាចធ្វើការទូទាត់សងប្រាក់កម្ចីប្រចាំខែដោយផ្ទាល់ទៅ គ្រឹះស្ថានមីក្រូហិរញ្ញវត្ថុ ជី ប៊ី ម.ក តាមរយៈគណនីវីងពីកម្មវិធីស្មាតហ្វូនផ្ទាល់ខ្លួន (កម្មវិធី) ឬ / និងស្វែងរកភ្នាក់ងារវីងដែលនៅជិតបំផុត ដើម្បីធ្វើប្រតិបត្តិការទូទាត់សងជំនួសការចំណាយពេលទៅកាន់បញ្ជរធនាគារ (ការិយាល័យ) ។

CERTIFICATE OF THANKS
G B Microfinance Institution Plc has received a letter of thanks from the Cambodian Microfinance Association for the contribution fund to the flood relief in Cambodia during the end of 2020.
Click here to get more picture
ANNUAL STAFF TRAINING OF YEAR 2020
G B Microfinance Institution Plc (G B MFI Plc) has organized a closing ceremony of the Annual Training Course and graduated the course certificates to the staffs which was taken-place on August 28, 2020.
The institution arranged the course in order to develop hard, soft and functional skills to both staffs and management levels to shape more efficient, capacity engaged to our expectation goal.
MOU OF G B MFI PLC & 5 STARSRESIDENCE SR LTD
G B Microfinance Institution Plc (G B MFI Plc) has entered the Memorandum of Agreement (MOU) with Five Stars Residence Sr Ltd (5STARS) for housing loan financing's project to customers who is buying flat house, shop house, marts and villa of Borey 5stars of the first project in Phnom Penh city.
The purpose of the agreement is to improve residency and house construction business and to expose our lending portfolio to retail users with a reliable service, high quality and competitive price in Cambodia.
Click here to get more information
MOU OF G B MFI PLC AND WING SPECIALIZED BANK
G B Microfinance Institution Plc (G B MFI Plc) and WING Specialized Bank have signed a Non-Disclosure Agreement No.191101-04 dated November 1, 2020 for a comprehensive partner service level agreement.
The purpose of the comprehensive partner service level agreement (PSLA) is to spell out the relationship and expectation to deliver a high quality, security as well as to serve digital service to customers on loan repayment and other financial solutions with G B MFI Plc through WING solution gateway.
Today, customer can directly repay monthly loan repayment to G B MFI Plc through WING account from personal smart phone application (Apps) or/and seeking a nearest WING agent to process repayment transaction instead of taking time to drive to the bank’s (office) counter.