នារសៀលថ្ងៃពុធ ៥កើត ខែមាឃ ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ព.ស. ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១៤ ខែកុម្ភះ ឆ្នាំ២០២៤ គ្រឹះស្ថានមីក្រូហិរញ្ញវត្ថុ ជី ប៊ី ម.ក ដែលមានអាជ្ញាបណ្ណលេខ ម.ហ ៩២ ចុះថ្ងៃទី២២ ខែតុលា ឆ្នាំ២០១៩ ចេញដោយធនាគារជាតិ នៃ កម្ពុជា បានចុះកិច្ចព្រមព្រៀងសេវាកម្មវាយតម្លៃអចលនទ្រព្យជាមួយក្រុមហ៊ុន ឌីហ្រ្គេន រៀលធី ឯ.ក ដែលបានចុះបញ្ជីពាណិជ្ជកម្ម លេខៈ០០០២២៧៣០ ចុះថ្ងៃទី០៤ ខែមករា ឆ្នាំ២០១៧ ចេញដោយក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម នៃព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា។
ការចុះកិច្ចព្រមព្រៀងសេវាកម្មវាយតម្លៃអចលនទ្រព្យនេះ គឺជាកិច្ចសហការដ៏ល្អវិសេសមួយដើម្បីឆ្លើយតបនឹងតម្រូវការសេវាកម្មឥណទានឱ្យកាន់តែល្អប្រសើរ ប្រកបដោយការប្រកួតប្រជែង និងតម្លាភាពក្នុងការផ្តល់ឥណទានជូនដល់អតិថិជននៅក្នុងព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា។ សូមធ្វើការទំនាក់ទំនងមកយើងខ្ញុំ ដើម្បីទទួលបាន ឥណទានគេហដ្ឋាន ឥណទានសហគ្រាសធុនតូច និងមធ្យម ឥណទានឯកត្តជន តាម រយៈទូរស័ព្ទលេខ៖ (+៨៥៥)២៣ ៩៧៧ ៧៧៨/៩៩ ៥៧០ ៥៥៥ អ៊ីមែល៖ info@gbmfi.com.kh ឬតាមរយៈទំព័រហ្វេសប៊ុក https://www.facebook.com/gbmicrofinance

In the afternoon of Wednesday, January 5, 2024, G B Microfinance Institution Plc, a MFI licensed No. M.F. 92 dated October 22, 2019 issued by the National Bank of Cambodia, signed the service agreement for property valuation with DeGrand Realty Co., Ltd., a licensed property evaluator company that has business registration No. 00022730 dated January 4, 2017, issued by the Ministry of Commerce of the Kingdom of Cambodia.
The signing of the service agreement for property valuation is an excellent collaboration to meet the needs of credit services and to be more competitive and transparent in providing credit services to customers in the Kingdom of Cambodia. Please kindly contact us to get a Housing loan, a Small and Medium Enterprises (SMEs) loan, a Personal loan by phone (+855)23 977 778/99 570 555 Email: info@gbmfi.com.kh or Facebook page: https://www.facebook.com/gbmicrofinance