នៅរសៀលថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ៧កើត ខែស្រាពណ៍ ឆ្នាំខាល ចត្វាស័ក ព.ស២៥៦៦ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី០៤ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២២ ជាកិត្តិយនៃការស្វាគមន៍ចំពោះធនាគារវីង ដែលតំណាងដោយ កញ្ញា ធូ សុគន្ធវល័ក្ខ មន្ត្រីជំនាញផ្នែកដំណោះស្រាយអាជីកម្មធនាគារ បានមកធ្វើទស្សនកិច្ចនៅការិយាល័យកណ្តាលនៃគ្រឹះស្ថានមីក្រូហិរញ្ញវត្ថុ ជី ប៊ី ម.ក ដើម្បីពិភាក្សាអំពីកិច្ចសហប្រតិបត្តិការសេវាកម្ម និងដំណោះស្រាយហិរញ្ញវត្ថុជូនអតិថិជនដែលកំពុងប្រើប្រាស់ភ្នាក់ងារទូទាត់ប្រាក់ ឬ កម្មវិធីធនាគារប្រព័ន្ធទូរស័ព្ទចល័ត Wing Bank Mobile App ដើម្បីធ្វើការទូទាត់ប្រាក់កម្ចីដល់គ្រឹះស្ថាន។
កិច្ចប្រជុំក៏បានផ្តោតទៅលើឱកាសថ្មីៗទៀតនៃផលិតផល និងសេវាកម្ម ក៏ដូចជាការគាំទ្រ ការថែទាំសេវាកម្មជូនអតិថិជនផងដែរ។ មានលទ្ធផលវិជ្ជមានជាច្រើនពីកិច្ចពិភាក្សានេះ ហើយយើងបានសាទរជាខ្លាំងចំពោះកិច្ចសហប្រតិបត្តិការដ៏ល្អនេះ ជាពិសេសលើសេវាកម្ម និងដំណោះស្រាយហិរញ្ញវត្ថុជូនដល់អតិថិជន។ យើងនឹងបន្តសហប្រតិបត្តិការក្នុងការផ្តល់សេវាកម្មនិងដំណោះស្រាយហិរញ្ញវត្ថុដែល ប្រកួតប្រជែងអោយកាន់តែល្អបន្ថែមទៀតជូនដល់អតិថិជនតទៅថ្ងៃអនាគត។
នៅចុងបញ្ចប់កម្មវិធី ធនាគារវីង តំណាងដោយកញ្ញា ធូ សុគន្ធវល័ក្ខ បានផ្តល់វត្ថុអនុស្សាវរីយ៍ដល់តំណាងគ្រឹះស្ថានមីក្រូហិរញ្ញវត្ថុ ជី ប៊ី ម.ក។ តំណាងគ្រឹះស្ថានមីក្រូហិរញ្ញវត្ថុ ជី ប៊ី ម.ក សូមអរគុណចំពោះវត្តមានទស្សនកិច្ចដ៏មានតម្លៃរបស់ធនាគារវីង និងការផ្តល់វត្ថុអនុស្សាវរីយ៍ផងដែរ។ សូមអរគុណ!

Afternoon Thursday 04th August 2022, a very honor welcome to WING Bank’s representative, Miss. Thou Sokunvolak, Banking Solution Specialist, visited G B Microfinance Institution Plc’s head office for a discussion about business cooperation and financial service and solution to the customers who are using payment agency or payment Mobile Wing Bank Application to do loan repayment to the institution.
The meeting also focussed on new opportunities of new products and services providing as well as back support-line on customer services. There were great outcomes from the discussion and we highly appreciated this good deal on financial service and solutions to the customers. We all keep good cooperation in providing good competitive financial service and solution to customers to future.
At the end of the program, Wing Bank, represented by Ms. Thou Sokunvolak, presented a souvenir to G B Microfinance Institution Plc. G B Microfinance Institution Plc would like to thank Wing Bank and its representative for taking the valuable time to visit us and present the souvenir.